przyroda

Kontakt z przyrodą

Osiedle Książenice zostało zaprojektowane na pięknej polanie otoczonej zielonymi lasami, idealnymi do rodzinnych spacerów, wycieczek rowerowych czy joggingu. W projekcie przewidziano duże działki (1500-2000 m2) dzięki czemu na osiedlu jest dużo zieleni, co zapewnia mieszkańcom komfortowy wypoczynek.

W pobliżu Osiedla Książenice nie ma zakładów przemysłowych ani usługowych, których działalność byłaby uciążliwa dla mieszkańców. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Grodzisk Mazowiecki tereny przylegające do Osiedla Książenice to tereny mieszkaniowo - rekreacyjne, gdzie obowiązuje zakaz wprowadzenia funkcji ekologicznie uciążliwych oraz konieczność utrzymania 70% powierzchni działki biologicznie czynnej.

Dbamy o niezakłócanie piękna krajobrazu słupami i przewodami, inwestując w podziemne sieci energetyczne i komunikacyjne.

W projekcie Osiedla Książenice nieopodal klubu sportowego przewidziano tereny, które zostaną przeznaczone na park zajmujący prawie 2 ha.


Niniejsza strona (rozumiana jako całość) nosi charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

© 2019 MTG Agri-Rol S.A. All rights reserved.

tel. 22 734 32 86 | kom. 668 815 170

Strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) do celów statystycznych.