lokale

Książenice i okoliczne miejscowości - Opypy, Kady, Marynin, Urszulin, Szczęsne, Siestrzeń, Radonie to miejscowości, w których stale rośnie liczba mieszkańców tworząc chłonną grupę nabywców.

W Książenicach powstaje ponadlokalne centrum obsługujące mieszkańców południowej części Gminy Grodzisk Mazowiecki. Szkoła Podstawowa, Centrum Sportu i Rekreacji Strefa Ruchu Książenice oraz inne obiekty usługowe, w tym apteki, kawiarnie, sklepy spożywcze czy gabinet kosmetyczny gwarantują codzienny przepływ dużej liczby potencjalnych klientów.

W naszej ofercie znajdziecie lokale usługowe przy ul. Młodości (sprzedaż lokali wolnych lub z aktualną umową najmu).

W budynku znajduje się 8 lokali użytkowych zlokalizowanych na parterze i pierwszym piętrze. Każdy lokal posiada duża witrynę. Na drugim piętrze znajdują się cztery dwupokojowe mieszkania z pięknym widokiem na Osiedle Książenice. Wokół budynku znajduje się 20 miejsc parkingowych, tuż obok jest zlokalizowany przystanek autobusowy.

Lokale usługowe mają powierzchnię: 51-66 m2.

Atrakcyjne ceny i świetna lokalizacja to pierwszy krok do sukcesu!

Dowiedz się więcej:


Niniejsza strona (rozumiana jako całość) nosi charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

© 2018 MTG Agri-Rol S.A. All rights reserved.

tel. 22 734 32 86 | kom. 668 815 170

Strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) do celów statystycznych.