Wygodne apartamenty na Osiedlu Książenice

Osiedle Książenice proponuje nowoczesne, świetnie zlokalizowane, wygodne mieszkania w kameralnych domach wielorodzinnych. Każde mieszkanie posiada balkon oraz miejsce parkingowe w cenie. Najmłodsi mieszkańcy będą mogli miło spędzać czas na placu zabaw. Mieszkania mają możliwość podłączenia do internetu za pomocą światłowodu. Szczegóły znajdują się na stronie: www.ksiazenice.net

Nowa oferta mieszkań

Rozpoczynamy budowę nowego etapu nowoczesnych świetnie zlokalizowanych, wygodnych mieszkań w kameralnych domach wielorodzinnych przy ul. Przyjaciół. W ofercie są zarówno dwupokojowe, jak i trzypokojowe apartamenty, o powierzchni 38-54 m2.

Planowany termin zakończenia prac budowlanych etapu I to październik 2019 r.

Ostatnie gotowe mieszkania

Zapraszamy do obejrzenia ostatnich gotowych apartamentów o powierzchni 39-42 m2. Wygodny salon, sypialnia, kuchnia z możliwością aranżacji: otwartej przestrzeni salonu z aneksem kuchennym, lub oddzielenia kuchni od salonu – zgodnie z życzeniem Klienta. Każde mieszkanie posiada balkon oraz miejsce postojowe. Lista dostępnych mieszkań znajduje się poniżej.

Spis gotowych mieszkań

Nazwa Piętro Powierzchnia Balkon / ogródek Status Plan
D9II piętro41,96 m2balkonw sprzedażyPDF

dowiedz się więcej

Nasz Partner Leroy Merlin - Janki zaprasza do skorzystania z pomocy projektantów wnętrz oraz promocji na materiały do urządzania. Szczegóły dostępne tutaj.

Wszystko w zasięgu ręki:

Lokalizacja budynków z mieszkaniami jest wyjątkowa. W pobliżu pełna oferta usług – wszystko w zasięgu ręki. Mieszkańcy odprowadzą dziecko do nowoczesnej, świetnie wyposażonej Samorządowej Szkoły Podstawowej, do przedszkola Wielki Mały Świat. Klub sportowy Strefa Ruchu Książenice proponuje liczne zajęcia sportowe, tenisa, badmintona, squasha, nowoczesną siłownię i zajęcia fitness. W pobliżu znajdują się również sklepy, apteka, kawiarnia, gabinety kosmetyczne, bankomat oraz stacja benzynowa.

Dla osób korzystających z komunikacji miejskiej, w pobliżu przystanek autobusowy – linie 2, 6, 9 i 10, które wygodnie łączą Osiedle Książenice ze stacją kolejową w Grodzisku Mazowieckim i przystankami Warszawskiej Kolei Dojazdowej (3 km).

Miejscowy plan zagospodarowania w bezpośrednim pobliżu zespołu kameralnych domów wielorodzinnych przewiduje park i tereny spacerowo-rekreacyjne.

Serdecznie zapraszamy, to wyjątkowa propozycja wygodnego zamieszkania dla ludzi młodych – mieszkanie „na start” i ludzi, którzy chcą odpocząć po latach pracy.

Propozycja wykończenia wnętrza

Nie masz pomysłu jak wykończyć swoje mieszkanie? Skorzystaj z porad naszych Partnerów - Projektantów Leroy Merlin Janki.

Zamieszkaj wygodnie na swoim!

ważne informacje

  • liczba pokoi: 2-3
  • miejsce parkingowe w cenie!

Niniejsza strona (rozumiana jako całość) nosi charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

© 2019 MTG Agri-Rol S.A. All rights reserved.

tel. 22 734 32 86 | kom. 668 815 170

Strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) do celów statystycznych.