OSTATNIE GOTOWE MIESZKANIE – MŁODOŚCI 4!


Inwestycja przy ul. Młodości 4 to kameralny, nowoczesny budynek wielorodzinny z lokalami usługowymi na parterze. W ofercie zostało ostatnie wolne mieszkanie: 3 – pokojowe, o powierzchni 68 m2. Dysponuje balkonem oraz naziemnym miejscem postojowym w cenie. Łatwe w aranżacji i wygodne. Doskonale sprawdzi się dla rodziny z dziećmi, a także dla osób ceniących swobodę i dużą przestrzeń.

Oddanie do użytkowania – BUDYNEK ODDANY DO UŻYTKOWANIA.

Piętro Karty mieszkań (do pobrania, zapisane w formacie PDF)
2 Karta M5-A

Karty mieszkań

Piętro 2


gotowe do odbioru


Młodości 10


OSIEDLE KSIĄŻENICE – MŁODOŚCI 10
BUDYNEK C JUŻ WKRÓTCE W SPRZEDAŻY!


Sprzedaż mieszkań w inwestycji Młodości 10 – budynek A i B została zakończona. Budynek C już wkrótce pojawi się w sprzedaży. Wygodne, jednopokojowe, dwupokojowe (salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka) i trzypokojowe (salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka) mieszkania, o powierzchni 36-54 m2. Ogródki lub balkony, miejsce postojowe.

Lokalizacja Osiedla Młodości 10 – wygoda dla całej rodziny! W pobliżu:

  • obiekt sportowy Strefa Ruchu Książenice,
  • nowoczesna szkoła podstawowa i przedszkole,
  • przedszkole Wielki Mały Świat,
  • restauracje Strefa Sushi i Good Vibes Pizza Pasta Cakes,
  • piekarnia Oskroba i Otrębusy,
  • sklep Żabka,
  • apteka Herbarium,
  • bankomat,
  • stacja benzynowa Orlen,
  • oraz inne sklepy i usługi.

Dla osób korzystających z komunikacji miejskiej nieopodal znajduje się przystanek autobusowy – linie numer 29, 32, 33 i 50, Osiedle Książenice – Grodzisk Mazowiecki.Zielona energia – oszczędność dla Ciebie i środowiska!


Osiedle Młodości 10 proponuje nowoczesne rozwiązania. Na dachach budynków wielorodzinnych zostaną zamontowane panele fotowoltaiczne. To konkretne oszczędności. Niższe rachunki za energię elektryczną części wspólnych budynków, niższe opłaty za gaz do ogrzewania wody. Instalacja działa wyłącznie w oparciu o odnawialne źródło energii. Wytwarzanie jej nie wpływa negatywnie na zdrowie ludzi i zwierząt. Tak powstający prąd jest ekologiczny, nie powoduje emisji gazów cieplarnianych i pyłów.


dowiedz się więcej


Wykończenie wnętrza

Zastanawiasz się jak wykończyć swoje mieszkanie? Skorzystaj z porad naszych Partnerów - Projektantów Leroy Merlin Janki. Przygotują projekt specjalnie dla Ciebie! Zobacz przykładowe wizualizacje mieszkania o pow. 70 m2.

Zamieszkaj wygodnie na swoim!

dowiedz się więcej


Niniejsza strona (rozumiana jako całość) nosi charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

© 2024 MTG Agri-Rol Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

tel. 22 734 32 86 | kom. 668 815 170

Strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) do celów statystycznych.