Zakończyliśmy sprzedaż mieszkań w budynku A i B przy ulicy Młodości! Informacje o kolejnych inwestycjach niebawem pojawią się na naszej stronie.


Wygodne apartamenty na Osiedlu Książenice

Osiedle Książenice proponuje nowoczesne, świetnie zlokalizowane, wygodne mieszkania w kameralnych domach wielorodzinnych. Każde mieszkanie posiada balkon oraz miejsce parkingowe w cenie. Mieszkania mają możliwość podłączenia do internetu za pomocą światłowodu. Szczegóły znajdują się na stronie: www.ksiazenice.net

Mieszkania przy ul. Młodości

W zrealizowanej inwestycji przy ul. Młodości powstały dwa budynki wielorodzinne. W każdym z nich przewidziano 18 mieszkań o powierzchni 36-54 m2. 1, 2 i 3 - pokojowe apartamenty, są łatwe w aranżacji, widne i przestronne, z możliwością kuchni dzielonej lub otwartej. Każde mieszkanie posiada balkon oraz naziemne miejsce postojowe w cenie.

Wszystko w zasięgu ręki:

Lokalizacja budynków wielorodzinnych jest wyjątkowa. W pobliżu pełna oferta usług – wszystko w zasięgu ręki. Mieszkańcy odprowadzą dziecko do nowoczesnej, świetnie wyposażonej Samorządowej Szkoły Podstawowej, do przedszkola Wielki Mały Świat. Klub sportowy Strefa Ruchu Książenice proponuje liczne zajęcia sportowe, tenisa, badmintona, squasha, nowoczesną siłownię i zajęcia fitness, a Strefa Footballu zaprasza do korzystania z trzech boisk i oferty szkółki piłkarskiej Legia Soccer School. W pobliżu znajdują się również sklepy, restauracje (Strefa Sushi i Bagietka), supermarket Biedronka, apteka, kawiarnia Strefy Ruchu, salony kosmetyczne i fryzjerskie, bankomat oraz stacja benzynowa Orlen.

Dla osób korzystających z komunikacji miejskiej, w pobliżu przystanek autobusowy – linie 22, 23 i 29, które wygodnie łączą Osiedle Książenice ze stacją kolejową w Grodzisku Mazowieckim i przystankami Warszawskiej Kolei Dojazdowej (3 km) oraz autobus linii nr 32 - łączący Osiedle Książenice m.in. z miejscowością Żabia Wola.

Miejscowy plan zagospodarowania w bezpośrednim pobliżu zespołu kameralnych domów wielorodzinnych przewiduje park i tereny spacerowo-rekreacyjne.

Propozycja wykończenia wnętrza

Zastanawiasz się jak wykończyć swoje mieszkanie? Skorzystaj z porad naszych Partnerów - Projektantów Leroy Merlin Janki. Przygotują projekt specjalnie dla Ciebie! Zobacz przykładowe wizualizacje apartamentów o pow. 38 m2 i 54 m2. Masz pytania? Skontaktuj się z opiekunem projektu: 503 601 368, 503 601 740 lub zapytaj w naszym biurze sprzedaży.

Zamieszkaj wygodnie na swoim!

dowiedz się więcejNiniejsza strona (rozumiana jako całość) nosi charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

© 2021 MTG Agri-Rol Sp. z o.o. All rights reserved.

tel. 22 734 32 86 | kom. 668 815 170

Strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) do celów statystycznych.