Wygodne apartamenty na Osiedlu Książenice

Osiedle Książenice proponuje nowoczesne, świetnie zlokalizowane, wygodne mieszkania w kameralnych domach wielorodzinnych. Każde mieszkanie posiada balkon oraz miejsce parkingowe w cenie. Najmłodsi mieszkańcy będą mogli miło spędzać czas na placu zabaw. Mieszkania mają możliwość podłączenia do internetu za pomocą światłowodu. Szczegóły znajdują się na stronie: www.ksiazenice.net

II etap domów wielorodzinnych

Nowa inwestycja przy ul. Przyjaciół to dwa budynki, w których znajdują się 2 i 3 – pokojowe apartamenty, o powierzchni 38 – 54 m2. Łatwe w aranżacji, z możliwością kuchni dzielonej lub otwartej. Ponadto każde mieszkanie posiada balkon oraz naziemne miejsce postojowe w cenie. Nie zwlekaj i jeszcze dziś zarezerwuj swoje wymarzone mieszkanie! Szczegóły: 668 815 170, agrirol@agrirol.pl.

Planowany termin zakończenia prac budowlanych:

  • dla budynku A to październik 2019 r.
  • dla budynku B to marzec 2020 r.

dowiedz się więcej

Nasz Partner Leroy Merlin - Janki zaprasza do skorzystania z pomocy projektantów wnętrz oraz promocji na materiały do urządzania. Szczegóły dostępne tutaj.

Wszystko w zasięgu ręki:

Lokalizacja budynków z mieszkaniami jest wyjątkowa. W pobliżu pełna oferta usług – wszystko w zasięgu ręki. Mieszkańcy odprowadzą dziecko do nowoczesnej, świetnie wyposażonej Samorządowej Szkoły Podstawowej, do przedszkola Wielki Mały Świat. Klub sportowy Strefa Ruchu Książenice proponuje liczne zajęcia sportowe, tenisa, badmintona, squasha, nowoczesną siłownię i zajęcia fitness. W pobliżu znajdują się również sklepy, supermarket Biedronka, apteka, kawiarnia, gabinety kosmetyczne, bankomat oraz stacja benzynowa.

Dla osób korzystających z komunikacji miejskiej, w pobliżu przystanek autobusowy – linie 2, 6, 9 i 10, które wygodnie łączą Osiedle Książenice ze stacją kolejową w Grodzisku Mazowieckim i przystankami Warszawskiej Kolei Dojazdowej (3 km).

Miejscowy plan zagospodarowania w bezpośrednim pobliżu zespołu kameralnych domów wielorodzinnych przewiduje park i tereny spacerowo-rekreacyjne.

Serdecznie zapraszamy, to wyjątkowa propozycja wygodnego zamieszkania dla ludzi młodych – mieszkanie „na start” i dla ludzi, którzy chcą odpocząć po latach pracy.

Propozycja wykończenia wnętrza

Zastanawiasz się jak wykończyć swoje mieszkanie? Skorzystaj z porad naszych Partnerów - Projektantów Leroy Merlin Janki. Przygotują projekt specjalnie dla Ciebie! Zobacz przykładowe wizualizacje apartamentów o pow. 38 m2 i 54 m2. Masz pytania? Skontaktuj się z opiekunem projektu: 503 601 368, 503 601 740 lub zapytaj w naszym biurze sprzedaży.

Zamieszkaj wygodnie na swoim!

ważne informacje

  • liczba pokoi: 2-3
  • naziemne miejsce postojowe w cenie!

Niniejsza strona (rozumiana jako całość) nosi charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

© 2019 MTG Agri-Rol S.A. All rights reserved.

tel. 22 734 32 86 | kom. 668 815 170

Strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) do celów statystycznych.