Gotowe mieszkania na Osiedlu Książenice!

Osiedle Książenice proponuje nowoczesne, świetnie zlokalizowane, wygodne mieszkania w kameralnych domach wielorodzinnych.

W niewielkich eleganckich domach znajduje się zaledwie jedenaście komfortowych apartamentów, o powierzchni 38-42 m2. Wygodny salon, sypialnia, kuchnia z możliwością aranżacji: otwartej przestrzeni salonu z aneksem kuchennym, lub oddzielenia kuchni od salonu - zgodnie z życzeniem Klienta. Każde mieszkanie posiada własny ogródek lub balkon. Dla każdego mieszkania przygotowane jest również miejsce postojowe w cenie. A nasi najmłodsi mieszkańcy będą mogli miło spędzać czas na placu zabaw. Mieszkania mają możliwość podłączenia do internetu za pomocą światłowodu. Szczegóły znajdują się na stronie: www.ksiazenice.net

Nasz Partner Leroy Merlin - Janki zaprasza do skorzystania z pomocy projektantów wnętrz oraz promocji na materiały do urządzania. Szczegóły dostępne tutaj.

Wszystko w zasięgu ręki:

Lokalizacja tych budynków jest wyjątkowa. W pobliżu pełna oferta usług – wszystko w zasięgu ręki. Mieszkańcy odprowadzą dziecko do nowoczesnej, świetnie wyposażonej Samorządowej Szkoły Podstawowej, do przedszkola Wielki Mały Świat. Klub sportowy Strefa Ruchu Książenice proponuje liczne zajęcia sportowe, tenisa, badmintona, squasha, nowoczesną siłownię i zajęcia fitness. W pobliżu znajdują się również sklepy, apteka, kawiarnia, gabinety kosmetyczne, bankomat oraz stacja benzynowa.

Dla osób korzystających z komunikacji miejskiej, w pobliżu przystanek autobusowy – linie 2, 6, 9 i 10, które wygodnie łączą Osiedle Książenice ze stacją kolejową w Grodzisku Mazowieckim i przystankami Warszawskiej Kolei Dojazdowej (3 km).

Miejscowy plan zagospodarowania w bezpośrednim pobliżu zespołu kameralnych domów wielorodzinnych przewiduje park i tereny spacerowo-rekreacyjne.

Serdecznie zapraszamy, to wyjątkowa propozycja wygodnego zamieszkania dla ludzi młodych – mieszkanie „na start” i ludzi, którzy chcą odpocząć po latach pracy.

Propozycja wykończenia wnętrza

Nie masz pomysłu jak wykończyć swoje mieszkanie? Skorzystaj z porad naszych Partnerów - Projektantów Leroy Merlin Janki.

Zamieszkaj wygodnie na swoim!

ważne informacje

  • liczba pokoi: 2
  • miejsce postojowe w cenie!

Spis mieszkań

Nazwa Piętro Powierzchnia Balkon / ogródek Status Plan
A8II piętro39,11 m2balkonw sprzedażyPDF
B8II piętro39,07 m2balkonw sprzedażyPDF
C9II piętro42,14 m2balkonw sprzedażyPDF
D9II piętro41,96 m2balkonw sprzedażyPDF

dowiedz się więcej


Niniejsza strona (rozumiana jako całość) nosi charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

© 2018 MTG Agri-Rol S.A. All rights reserved.

tel. 22 734 32 86 | kom. 668 815 170

Strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) do celów statystycznych.