OSIEDLE KSIĄŻENICE – MŁODOŚCI 10
OSTATNIE MIESZKANIA W BUDYNKU B!


Ostatnie mieszkania w inwestycji Młodości 10 – budynek B. Nowoczesne, wygodne trzypokojowe mieszkania – salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka, o powierzchni 54 m2. Balkon i miejsce postojowe w cenie.

Planowany termin zakończenia prac budowlanych: czerwiec 2025 roku.

Lokalizacja Osiedla Młodości 10 – wygodna dla całej rodziny! W pobliżu:

  • klub sportowy Strefa Ruchu Książenice,
  • nowoczesna szkoła podstawowa i przedszkole,
  • przedszkole Wielki Mały Świat,
  • restauracje Strefa Sushi i Good Vibes Pizza Pasta Cakes,
  • piekarnia Oskroba,
  • sklep Żabka,
  • apteka Herbarium,
  • bankomat,
  • stacja benzynowa Orlen,
  • oraz inne sklepy i usługi.

Dla osób korzystających z komunikacji miejskiej nieopodal znajduje się przystanek autobusowy – linie numer 29, 32, 33 i 50, Osiedle Książenice – Grodzisk Mazowiecki.Zapraszamy: agrirol@agrirol.pl, tel. 22 734 32 86, 668 815 170.Zielona energia – oszczędność dla Ciebie i środowiska!


Osiedle Młodości 10 proponuje nowoczesne rozwiązania. Na dachach budynków wielorodzinnych zostaną zamontowane panele fotowoltaiczne z kolektorem słonecznym. To konkretne oszczędności. Niższe rachunki za energię elektryczną części wspólnych budynków, niższe opłaty za gaz do ogrzewania wody. Instalacja działa wyłącznie w oparciu o odnawialne źródło energii. Wytwarzanie jej nie wpływa negatywnie na zdrowie ludzi i zwierząt. Tak powstający prąd jest ekologiczny, nie powoduje emisji gazów cieplarnianych i pyłów.

dowiedz się więcej
Ostatnie gotowe mieszkanie Młodości 4!


Inwestycja przy ul. Młodości 4 to kameralny, nowoczesny budynek wielorodzinny z lokalami usługowymi na parterze. W ofercie zostało ostatnie wolne mieszkanie: 3 – pokojowe, o powierzchni 68 m2. Dysponuje balkonem oraz naziemnym miejscem postojowym w cenie. Łatwe w aranżacji i wygodne. Doskonale sprawdzi się dla rodziny z dziećmi, a także dla osób ceniących swobodę i dużą przestrzeń.

Oddanie do użytkowania – BUDYNEK ODDANY DO UŻYTKOWANIA.

gotowe do odbioru

Piętro Karty mieszkań (do pobrania, zapisane w formacie PDF)
2 Karta M5-A

Karty mieszkań

Piętro 2


Wykończenie wnętrza

Zastanawiasz się jak wykończyć swoje mieszkanie? Skorzystaj z porad naszych Partnerów - Projektantów Leroy Merlin Janki. Przygotują projekt specjalnie dla Ciebie! Zobacz przykładowe wizualizacje mieszkania o pow. 70 m2.

Zamieszkaj wygodnie na swoim!

dowiedz się więcej


Niniejsza strona (rozumiana jako całość) nosi charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

© 2024 MTG Agri-Rol Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

tel. 22 734 32 86 | kom. 668 815 170

Strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) do celów statystycznych.