O firmie

dane firmy


nazwa

Mazowieckie Towarzystwo Gospodarcze Agri-Rol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Książenicach

adres

Książenice, Al. Marylskiego 96, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

siedziba

Książenice, gmina Grodzisk Mazowiecki

kontakt


Misją MTG Agri-Rol Sp. z o.o. jest stworzenie dla mieszkańców Osiedla Książenice idealnego miejsca do życia przy wykorzystaniu wszystkich walorów lokalizacji uzupełniając je o pełną infrastrukturę techniczną i kompletny program usług.

Realizowany przez nas projekt Osiedle Książenice łączy aspekty funkcjonalne, ekologiczne i ekonomiczne. Strategia firmy realizuje społeczne zasady biznesu, zapewnia zrównoważony rozwój i ład przestrzenny dla mieszkańców Osiedla i najbliższej okolicy. Działania firmy sprzyjają rozwojowi więzi społecznych wśród mieszkańców i wygodnemu funkcjonowaniu ich rodzin. Nasze zaangażowanie w budowę infrastruktury technicznej sprzyja ochronie lokalnego środowiska naturalnego i ekologii.


Najlepsza inwestycja prorodzinna

Osiedle Książenice zwyciężyło w plebiscycie Wojna Domowa na najlepszą inwestycję prorodzinną portali Otodom.pl i Bankier.pl. Osiedle Książenice pokonało ponad sto polskich inwestycji. W głosowaniu internautów osiedle zajęło 9 miejsce i jest pierwszą inwestycją z województwa mazowieckiego.

"Wiele projektów deweloperskich tworzonych jest bez kompleksowej wizji funkcji, jakie mają spełniać. Najlepsza inwestycja prorodzinna pokazuje, że wcale tak nie musi być. Nie dość, że reprezentuje ciekawą i dostępną alternatywę dla zamieszkania w Warszawie, to jednocześnie stanowi udany projekt urbanistyczny, uwzględniając potrzeby mieszkańców, w tym rodzin z dziećmi."

dr Bogusław Półtorak, redaktor naczelny i główny ekonomista Bankier.pl

"Kompleksowo zaprojektowany duży zespół zróżnicowanej zabudowy z usługami, infrastrukturą społeczną i przestrzenią publiczną, czytelnie nawiązujący do sprawdzonej idei „miasta-ogrodu”."

Grzegorz Buczek, wiceprezes Towarzystwa Urbanistów Polskich


Nasze działania są oparte o zasady społecznej odpowiedzialności biznesu:

Dbamy o zrównoważony rozwój

- realizujemy projekt Osiedla Książenice kompleksowo, dbając o aspekty społeczne i ekologiczne inwestycji. Już na etapie projektu przewidzieliśmy tereny, których rolą jest podnoszenie jakości życia mieszkańców. Dbamy o rozwój życia społecznego i kulturalnego w Książnicach wspierając Fundację Miasto-Ogród Książenice.

Wspieramy kulturę i sztukę

- sponsorujemy rozwój kultury i sztuki poprzez wspieranie Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim, Grodziskiego Chóru Bogoria. Nasze działania zdobyły uznanie lokalnych władz, od których otrzymaliśmy szereg nagród i podziękowań.

Prowadzimy inwestycje prospołeczne i ekologiczne

- dbamy o stały rozwój infrastruktury technicznej w Książenicach - budowę dróg, wodociągów, poprawę komunikacji. Działamy w sposób proekologiczny doprowadzając na Osiedle ekologiczne paliwo gazowe oraz inwestując w podziemne sieci energetyczne.

Stawiamy na edukację i sport

- dbamy o łatwy dostęp do edukacji i infrastruktury sportowej dla mieszkańców Książenic. Współpracowaliśmy z Władzami Gminy w celu wybudowania nowoczesnej szkoły podstawowej, wybudowaliśmy budynek przedszkola i Klubu Pod Dobrym Adresem, zbudowany został też kompleks sportowo - rekreacyjny.

Wspieramy inicjatywy podejmowane przez mieszkańców Osiedla Książenice - Biegam Bo Lubię w Książenicach, drużynę piłkarską OFFensywa Książenice.


Niniejsza strona (rozumiana jako całość) nosi charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

© 2024 MTG Agri-Rol Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

tel. 22 734 32 86 | kom. 668 815 170

Strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) do celów statystycznych.