edukacja

Niepubliczne Przedszkole Wielki Mały Świat

Niepubliczne Przedszkole Wielki Mały Świat znajduje się na Osiedlu Książenice przy al. Marylskiego. Przedszkole realizuje program wg. systemu M. Montessori.

Samorządowa Szkoła Podstawowa w Książenicach z punktem przedszkolnym

Na Osiedlu działa nowoczesna Samorządowa Szkoła Podstawowa z punktem przedszkolnym. Szkoła jest wyposażona w pracownie komputerowe i językowe, salę baletową, salę muzyczną oraz bibliotekę. Przy szkole znajduje się hala sportowa, zespół boisk i plac zabaw. Dzieci mogą w pełni realizować swoje zainteresowania.

Zajęcia pozalekcyjne

Samorządowa Szkoła Podstawowa oferuje wiele zajęć pozalekcyjnych - zajęcia sportowe, lekcje muzyki, warsztaty kulinarne i wiele innych. Dzięki temu nawet po skończeniu obowiązkowych zajęć dzieci mogą spędzić w szkole ciekawie czas.

W Klubie Pod Dobrym Adresem i w Domowej Świetlicy odbywają się zajęcia dla dzieci i dorosłych – zajęcia z robotyki, warsztaty decoupagu, rysunku i wiele innych.

Szkoły językowe

W budynku przy ul. Młodości działa szkoła Lingo Star ucząca dzieci logicznego myślenia i poprawnego wnioskowania w języku angielskim.


Niniejsza strona (rozumiana jako całość) nosi charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

© 2020 MTG Agri-Rol Sp. z o.o. All rights reserved.

tel. 22 734 32 86 | kom. 668 815 170

Strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) do celów statystycznych.