Wygodnie i ekologicznie

osiedle

Trwa budowa kanalizacji na Osiedlu Książenice - kolejne ulice są podłączane do sieci.

Wygodnie i ekologicznie

Rozwój sieci kanalizacyjnej - komfort mieszkańców

Pod koniec kwietnia 2020 r. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Grodzisku Mazowieckim zakończył przetargi na budowę następnego odcinka kanalizacji na Osiedlu Książenice. Poznaliśmy wykonawców dla 3 zadań:

  • Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Koncertowej, Batuty, Planty Książenickie, Wiolinowej i Marylskiego we wsi Książenice, gm. Grodzisk Mazowiecki;
  • Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Cichociemnych, Koncertowej, Kurantów i Pięciolinii we wsi Książenice, gm. Grodzisk Mazowiecki;
  • Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Gitarowej, Serenady, Batuty, Muzycznej, Sonaty, Etiudy, Sopranowej i Tanecznej we wsi Książenice, gm. Grodzisk Mazowiecki.

Prace nad budową kanalizacji w ulicach Wiolinowa, Marylskiego, Planty Książenickie, Koncertowa i Batuty już się rozpoczęły i pierwsze domy podłączono do sieci.

Pełna infrastruktura, dbałość o środowisko

W ofercie Osiedla Książenice znajdują się uzbrojone działki budowlane. Każda z nich posiada przyłącze wody, prądu i gazu. Mieszkańcy Osiedla Książenice mogą korzystać zarówno z internetu radiowego jak i światłowodu. Mieszkając pod miastem nie tracisz zasięgu!

Ogrzewanie domu gazem - jak na Osiedlu Książenice - jest nie tylko wygodne ale również ekologiczne. Dzięki temu Książenice są wolne od pyłu węglowego produkowanego przez kotły węglowe. Podsumowując: korzystanie z gazu w naszych domach, to czystsze powietrze oraz zdrowsi ludzie.

Mieszkając na Osiedlu Książenice możesz cieszyć się otoczeniem zieleni, korzystając jednocześnie z wszelkich wygód jakich dostarcza życie w mieście. Chcesz żyć w zgodzie z naturą i liczy się dla Ciebie zdrowie Twoje i Twoich najbliższych? Nie czekaj i zamieszkaj w Książenicach. Dowiedz się więcej o naszej ofercie: tel: 668 815 170; e-mail: agrirol@agrirol.plNiniejsza strona (rozumiana jako całość) nosi charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

© 2024 MTG Agri-Rol Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

tel. 22 734 32 86 | kom. 668 815 170

Strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) do celów statystycznych.