Nowe mieszkania - Osiedle Książenice - Młodości 10

osiedle mieszkania

Na Osiedlu Książenice, pod Grodziskiem Mazowieckim pojawił się nowy adres - Młodości 10. Nowoczesne, ekologiczne i wygodne mieszkania w kameralnych domach wielorodzinnych. Termin zakończenia prac budowlanych pierwszej części inwestycji to listopad 2024 roku.

Nowe mieszkania - Osiedle Książenice - Młodości 10

Wybierz wymarzone mieszkanie

W kameralnych domach wielorodzinnych na Osiedlu Książenice przy ul. Młodości 10 oferujemy wygodne komfortowe mieszkania. Doskonała propozycja „na start” dla młodych ludzi, rozpoczynających dorosłe życie a także dla rodzin z dziećmi. Mieszkania: jednopokojowe, dwupokojowe (salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka) i trzypokojowe (salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka) o powierzchni 36-54 m2. Każde mieszkanie posiada ogródek lub balkon. Miejsce postojowe w cenie mieszkania.

Oszczędź sobie, oszczędź środowisku

W budynkach przy ul. Młodości 10 proponujemy nowoczesne rozwiązania. Na dachach zostaną zamontowane panele fotowoltaiczne z kolektorem słonecznym. To konkretne oszczędności. Niższe rachunki za energię elektryczną dla części wspólnych budynków, niższe opłaty za gaz do ogrzewania wody. Instalacja działa w oparciu o odnawialne źródło energii. Wytwarzanie jej nie wpływa negatywnie na zdrowie ludzi i zwierząt. Tak powstający prąd jest ekologiczny, nie powoduje emisji gazów cieplarnianych i pyłów.

Wszystko w zasięgu ręki – wygodna lokalizacja

Z mieszkania pod adresem Młodości 10 na Osiedlu Książenice szybko i wygodne dotrzesz spacerem:

  • po zakupy: do piekarni, sklepów spożywczych, pierogarni, apteki, po materiały dekoracyjne i zabawki, po warzywa do domku warzywnego, do supermarketu itp.
  • na kawę i pyszne jedzenie: do Strefy Sushi, do Puzo – Pizza Napoletana;
  • sportowe pasje rozwiniesz w klubie sportowym Strefa Ruchu Książenice – siłownia, fitness, korty tenisowe, boiska do badmintona, boiska do piłki nożnej w hali pneumatycznej w Strefie Footballu;
  • po urodę i relaks Pań i Panów zadbają salony kosmetyczne i fryzjerskie;
  • dla ułatwienia funkcjonowania: bankomat, stacja benzynowa;
  • dla rodzin z dziećmi publiczne i prywatne placówki edukacyjne: Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina, Przedszkole Wielki Mały Świat – metoda Montessori, Domowa Świetlica, Centrum Edukacji Planeta Rozwoju.

Urządzaj taniej!

Na Osiedlu Książenice Partnerem MTG Agri-Rol Sp. z o.o. jest Leroy Merlin (oddział Janki). Dzięki temu nasi Klienci otrzymują specjalne rabaty na urządzenie się i pomoc architekta wnętrz.
Szczegóły dostępne tutaj.

Mieszkania z „Bezpiecznym Kredytem 2%”

Mieszkania na Osiedlu Książenice - przy ul. Młodości 10 spełniają warunki skorzystania z „Bezpiecznego Kredytu 2%”. Proponujemy: elastyczny harmonogram płatności, gwarancję niezmienności ceny, a w przypadku odmowy uzyskania kredytu zwrot 100% wpłaconych środków. Dowiedz się więcej – zadzwoń 668 815 170 lub napisz agrirol@agrirol.pl.

Nie odkładaj marzeń o własnym mieszkaniu na później… Odwiedź Osiedle Młodości 10 i zamieszkaj w Książenicach – to Twój nowy adres!
Zapraszamy!
Sprzedaż mieszkań: 22 734 32 86, 668 815 170.Niniejsza strona (rozumiana jako całość) nosi charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

© 2024 MTG Agri-Rol Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

tel. 22 734 32 86 | kom. 668 815 170

Strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) do celów statystycznych.