Wybudujemy Twój wymarzony dom i zajmiemy się przygotowaniem dokumentacji.

Budowa domu to czasochłonny proces wymagający stałej koordynacji wielu elementów. Klientom, którzy kupili działkę na Osiedlu Książenice oferujemy szereg usług, dzięki którym szybko i bez problemów przejdą przez proces realizacji wymarzonego domu. Oferta jest wyceniania indywidualnie w zależności od projektu i potrzeb Klienta.

1. Wybór projektu

W naszym biurze można zapoznać się z 500 projektami domów jednorodzinnych opracowanymi przez współpracujące z nami pracownie architektoniczne. Zapraszamy również do przyniesienia wybranego przez siebie projektu - przygotujemy ofertę jego realizacji.

2. Przygotowanie dokumentacji

Etap przygotowania budowy jest jednym z najbardziej czasochłonnych etapów realizacji inwestycji budowlanej. Prawidłowe przygotowanie budowy wymaga uzyskania szeregu dokumentów takich jak np. mapy do projektowania, decyzje administracyjne, uzgodnienia i akceptacje wydawanych przez różne wydziały Urzędu Gminnego i Starostwa. Na tym etapie - działając w Państwa imieniu jesteśmy gotowi skoordynować wszelkie działania i wykonać niezbędne procedury formalne w taki sposób, aby umożliwić rozpoczęcie robót budowlano-montażowych w jak najkrótszym terminie.

3. Realizacja inwestycji

Budowa domu wymaga ciągłych kontaktów z wykonawcami i podwykonawcami poszczególnych konstrukcji, instalacji itp.. Często brak czasu i możliwości częstych spotkań prowadzi do wielu nieporozumień i niepotrzebnych dysonansów pomiędzy inwestorem i wykonawcami. Dlatego też istnieje możliwość powołania tzw. Inwestora Zastępczego, który w Państwa imieniu poprowadzi budowę, skoordynuje dostawy materiałów, ustali harmonogram prac poszczególnych specjalistów.

4. Pozwolenie na użytkowanie

W Państwa imieniu przygotujemy dokumenty i wystąpimy do organów nadzoru budowlanego o wydanie decyzji pozwalającej na użytkowanie Państwa domu.

Z pomocą naszych pracowników możecie Państwo nawiązać kontakt z wykonawcami i firmami, których solidność i rzetelność została już potwierdzona przy realizacji innych obiektów. Z efektami pracy tych firm można się też zapoznać na terenie Osiedla Książenice.

Szczegółowe informacje otrzymają Państwo kontaktując się z nami.

kontakt

Przyjedź! Zobacz! Zamieszkaj!


Niniejsza strona (rozumiana jako całość) nosi charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

© 2021 MTG Agri-Rol Sp. z o.o. All rights reserved.

tel. 22 734 32 86 | kom. 668 815 170

Strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) do celów statystycznych.