Zimowe atrakcje w Książenicach!

aktywności

Na dworze ciemno i zimno. Dni coraz krótsze... Bez obaw. W Książenicach nawet w zimowe dni znajdziesz mnóstwo atrakcji dla siebie i swoich bliskich.

Zimowe atrakcje w Książenicach!

Zajęcia dla dzieci w każdym wieku

W Książenicach są prowadzone różne zajęcia zarówno dla maluchów, jak i dla młodzieży. Najmłodsi mogą pośpiewać na Gordonkach oraz zatopić się w świecie zmysłów podczas Play with Senses (0-6 lat) w Latawcu - Integracja Sensoryczna. W listopadzie w Przedszkolu Wielki Mały Świat ruszyły zajęcia Bystry Umysł dla dzieciaków od 4 miesiąca. Starszaki Książenice zapraszają do Domowej Świetlicy, w której odbywają się zajęcia „Ucz się jak Einstein”. A jeśli pasją twojego dziecka jest programowanie i robotyka to z pewnością odnajdzie się na zajęciach w Centrum Edukacji Planeta Rozwoju, gdzie będzie można łączyć pasję z nauką języków. Planeta Rozwoju przygotowała również propozycję dla dzieci na ferie zimowe.

Pomimo zimowej pogody dzieci mogą spędzić aktywnie czas. Od października fani piłki nożnej mają możliwość korzystania z trzech boisk pod balonem, znajdujących się w Strefie Footballu (ul. Młodości 6, Książenice), gdzie ruszyła Legia Soccer School. Ponadto, Akademia Sportu Strefy Ruchu Książenice zachęca do udziału w zajęciach sportowych. Jest to świetna okazja do zabawy poprzez trening.


Pyszności dla każdego

Gdy wieczory stają się coraz dłuższe całą rodziną możesz udać się do Bagietka Cafe na rozgrzewającą herbatę lub ciepłe włoskie dania, które pomogą Wam przywołać piękne letnie dni. Kochasz kuchnię japońską i marzy Ci się romantyczna kolacja we dwoje? Odwiedź Strefę Sushi. Restauracja słynie z dobrych i świeżych produktów. Do wyboru są nie tylko zestawy sushi, ale również zupy, makarony i desery, które poprawią humor podczas zimowej aury.

W Książenicach zima nie jest nudna. Każdy znajdzie jakieś atrakcje dla siebie.Niniejsza strona (rozumiana jako całość) nosi charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

© 2024 MTG Agri-Rol Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

tel. 22 734 32 86 | kom. 668 815 170

Strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) do celów statystycznych.