Własne mieszkanie? Na Osiedlu Książenice

osiedle mieszkania

Szukasz własnego mieszkania w świetnej lokalizacji i przystępnej cenie? Sprawdź naszą ofertę. Wygodne mieszkania na Osiedlu Książenice, blisko Grodziska Mazowieckiego, z wygodnym dojazdem do Warszawy!

Własne mieszkanie? Na Osiedlu Książenice

Rozpoczynasz pracę, zakładasz rodzinę? Czas na własne mieszkanie! Szukając nowego mieszkania w Grodzisku Mazowieckim okazuje się, że oferta jest niewielka, a ceny wysokie. Jeśli dodatkowo szukamy mieszkania blisko zieleni, w ciszy i spokoju, a jednocześnie z dobrym dostępem do sklepów i usług - w Grodzisku Mazowieckim trudno znaleźć takie mieszkanie. Nowa inwestycja na Osiedlu Książenice - domy wielorodzinne przy ulicy Młodości odpowiada na te potrzeby. Mieszkania na Osiedlu Książenice są w świetnej lokalizacji i niskiej cenie.

Mieszkanie na Twoją kieszeń

Rozglądając się wśród nowych inwestycji w Grodzisku Mazowieckim, okazuje się, że ceny nie schodzą poniżej 6000 zł/m². Mieszkania w centrum Grodziska są porównywalne cenowo z mieszkaniami w Warszawie - cena metra wynosi tu od 7,5 tysiąca złotych do prawie 8000 zł. Osiedle Książenice proponuje mieszkania na które Cię stać - 5500 zł /m². Najtańsze mieszkanie na Osiedlu Książenice można kupić poniżej 200.000 zł! A w cenie mieszkania jest miejsce postojowe. Nie przepłacaj! Wybierz idealne mieszkanie dla siebie teraz - dopóki jest duży wybór. Projekty każdego z nich można zobaczyć tutaj.

Świetna lokalizacja!

Mieszkając na Osiedlu Książenice wygodnie dojedziemy do Grodziska Mazowieckiego zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. Osiedle Książenice łączą z Grodziskiem Mazowieckim 4 linie autobusowe. Przystanek znajduje się tuż przy budynkach wielorodzinnych, przy al. E. Marylskiego. Autobusy miejskie łączą Osiedle Książenice z przystankami WKD i PKP.

Dojazd samochodem z Książenic do Warszawy trasą S8 zajmuje zaledwie 20 minut. Osiedle jest położone 2 km od węzła Siestrzeń.

Wybierając mieszkanie na Osiedlu Książenice wygodnie dojedziesz i do Grodziska Mazowieckiego i do Warszawy.

Wszystko w zasięgu ręki

Kupując mieszkanie na Osiedlu Książenice płacisz mniej, a komfort mieszkania jest taki sam jak w Grodzisku Mazowieckim. Domy wielorodzinne znajdują się w dogodnej lokalizacji. Tuż obok zrobisz zakupy - zarówno w małych lokalnych sklepach jak i markecie. W pobliżu znajdują się usługi, apteka, salony kosmetyczne, bankomat, stacja benzynowa. Dla dzieci szkoła, przedszkola, plac zabaw, zajęcia dodatkowe.

Jest tu również możliwość rozwoju swoich sportowych pasji. Tuż obok - nowoczesna Strefa Ruchu Książenice zaprasza na siłownię, zajęcia taneczne i fitness, tenisa, squasha, badmintona i siatkówkę. A dla tych, którzy wolą piłkę nożną powstała Strefa Footballu - 3 boiska pod balonem. Dzięki temu możesz trenować niezależnie od pogody przez cały rok! Wiele możliwości, a zarazem zieleń, cisza i spokój.

Partnerem Osiedla Książenice jest Leroy Merlin Janki. Dzięki temu nasi Klienci otrzymają specjalne rabaty na urządzenie się oraz pomoc architekta wnętrz. Szczegóły oferty tutaj.

Więcej informacji pod numerem telefonu 668 815 170.

Może my spełnimy Twoje mieszkaniowe marzenia? Zapraszamy do Książenic!Niniejsza strona (rozumiana jako całość) nosi charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

© 2024 MTG Agri-Rol Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

tel. 22 734 32 86 | kom. 668 815 170

Strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) do celów statystycznych.