Trasa ekspresowa S8

dojazd S8

Osiedle Książenice jest położone blisko Warszawy, tuż obok Grodziska Mazowieckiego. Świetne połączenie Książenic z Warszawą zapewnia budowana właśnie trasa S8 (dawna trasa katowicka). Dwa pasy, bezkolizyjne skrzyżowanie i wjazd 2 km od Osiedla Książenice w miejscowości Siestrzeń – pozwolą na dojazd do Warszawy w zaledwie 20 minut. Ukończenie budowy trasy S8 do Książenic planowane jest na III kwartał 2018 roku.

Trasa ekspresowa S8

Zalety dla mieszkańców

Zakończenie prac nad trasą ekspresową S8 przyniesie wiele korzyści dla kierowców. Przede wszystkim będzie to szybkie połączenie z różnymi dzielnicami w Warszawie - zaczynając od Bielan, Żoliborza, Bemowa, a kończąc na Włochach, Ochocie, Mokotowie czy Ursynowie. Do zalet trzeba również zaliczyć błyskawiczne połączenie z Portem Lotniczym Warszawa – Modlin oraz z Lotniskiem Chopina. Obecnie wygodny dojazd Łodzi, Poznania czy Berlina zapewnia autostrada A2. Dzięki trasie S8 mieszkańcy Książenic wygodnie dojadą do tras na Kraków, Katowice, Wrocław oraz Gdańsk bez wjeżdżania do Warszawy i stania w korkach.

Nie zwlekaj, kup teraz!

Budowa trasy S8 zbliża się ku końcowi. Jeśli rozważacie kupno domu w tym rejonie, warto już teraz podjąć decyzję. Ukończenie trasy S8 i jeszcze lepszy dojazd do Warszawy może wpłynąć na wzrost cen nieruchomości w Książenicach i okolicy – Grodzisku Mazowieckim, Nadarzynie, Żabiej Woli. Lokalizacja jest świetna i rozwija się w dobrym kierunku. W Książenicach jest pełna infrastruktura: szkoła podstawowa, przedszkola, sklepy, usługi, restauracje, klub sportowy „Strefa Ruchu Książenice, zajęcia pozalekcyjne dla dzieci – sportowe, językowe i wiele innych. Oprócz tego miejscowość otaczają zielone lasy. 15minut jazdy od Książenic, w Grodzisku Mazowieckim czy Jankach znajdują się kina, baseny, obiekty sportowe i kulturalne oraz wiele pięknych miejsc na rodzinne wycieczki – Stawy Walczewskiego, Park Skarbków czy Radziejowice. Mieszkając w Książenicach nie trzeba jeździć do Warszawy, aby załatwić codzienne sprawy.

Stale rozwijająca się okolica to duży atut dla obecnych i przyszłych mieszkańców Osiedla Książenice. Coraz więcej walorów lokalizacyjnych i infrastrukturalnych sprawia, że Książenice to idealne miejsce dla Ciebie i Twojej Rodziny! Dołącz do grona zadowolonych mieszkańców Książenic.

Wiele zalet, jedno miejsce – Osiedle Książenice.Niniejsza strona (rozumiana jako całość) nosi charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

© 2024 MTG Agri-Rol Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

tel. 22 734 32 86 | kom. 668 815 170

Strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) do celów statystycznych.