Strefa aktywności w Książenicach

sport

Gmina Grodzisk Mazowiecki położona jest zaledwie 30 km od Warszawy. Świetny dojazd autostradą A2 i trasą S8 oraz prężnie działające władze sprawiają, że jej zalety doceniają zarówno przedsiębiorcy lokujący tu swoje firmy jak i mieszkańcy, których liczba szybko rośnie. Gmina Grodzisk Mazowiecki pozyskuje fundusze unijne dzięki czemu powstają nowe place zabaw, remontowane są drogi, zrewitalizowano Park Skarbków i stawy Walczewskiego. Mieszkańcy lubią aktywny tryb życia - obiekty sportowe rosną tutaj jak grzyby po deszczu – korty tenisowe SNTC Tennis Club Grodzisk Mazowiecki, Tenis Kozerki, nowoczesne korty do badmintona w Ruścu, siłownie i kluby fitness – Strefa Fit, LadyFit, Garaż, Mrs. Sporty i GRAfit.

Strefa aktywności w Książenicach

Bogata infrastruktura sportowa powstała w leżących na południu gminy Grodzisk Mazowiecki Książenicach. Działa tu klub sportowy Astra, Wake and Skate Park, stadnina Kucykowo, a na Osiedlu Książenice Centrum Sportu i Rekreacji Strefa Ruchu Książenice. Nowoczesny obiekt o powierzchni 5000 m² posiada szeroką ofertę dla wszystkich miłośników sportu: 3 korty tenisowe, 4 boiska do squasha, boiska do badmintona i siatkówki i stoły ping-pongowe. Na dwóch salach fitness prowadzone są różnego rodzaju zajęcia, a siłownia wyposażona jest w nowoczesny sprzęt firmy Panatta.

Sport nie tylko dla dorosłych!

Nie tylko dorośli znajdą tutaj coś dla siebie. Od 2017 roku w Strefie Ruchu Książenice prowadzone są zajęcia dla dzieci - Akademia Sportu. Dzieci mają do wyboru sporty rakietowe – badminton, tenis, squash oraz Krav Magę i zajęcia taneczne – Dance Kids, Mini Dance Kids. Zajęcia zachęcają dzieci do zdrowego trybu życia oraz aktywności fizycznej. W tym roku ruszają nowe zajęcia – parkour. Treningi połączone z zabawą to świetna propozycja dla najmłodszych na spędzenie wolnego czasu.

Stały rozwój!

Klub rozwija się i dostosowuje do potrzeb klientów. Nowa kawiarnia "Strefa Ruchu” zaprasza po treningu na kawę, koktajle, fit desery, kanapki i sałatki. Wszystko jest w 100% zdrowe i wykonywane ze świeżych produktów. Obok kawiarni znajduje się świetnie zaopatrzony sklep, gdzie można kupić odzież i sprzęty takich firm jak Olimp, Under Armour, Trec, a także wysokiej jakości suplementy diety i odżywki. W wyborze pomoże profesjonalna obsługa.

W Centrum Sportu i Rekreacji Strefa Ruchu Książenice każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno dorośli jak i dzieci, profesjonaliści i amatorzy. Swoje zamiłowanie do sportu można tutaj rozwijać w grupie, z trenerem personalnym lub samemu – codziennie w godzinach wygodnych dla każdego.

Czy mieszkając pod Warszawą musimy wracać do stolicy, aby realizować swoje pasje? Jak widać nie! Podwarszawskie gminy prężnie się rozwijają oferując zaplecze sportowe na najwyższym poziomie – co widać na przykładzie Gminy Grodzisk Mazowiecki i Książenic. A okoliczne lasy pozwalają na spacery, bieganie, wycieczki rowerowe i codzienne cieszenie się czystym powietrzem. A tego w Warszawie nie znajdziemy.

UWAGA: 10-11 luty Strefa ruchu Książenice zaprasza na Walentynkowy Weekend I Love my Body.
Więcej na Facebooku!Niniejsza strona (rozumiana jako całość) nosi charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

© 2024 MTG Agri-Rol Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

tel. 22 734 32 86 | kom. 668 815 170

Strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) do celów statystycznych.