Książenice – tu mieszkam, tu odpoczywam, tu... trenuję!

sport

Wraz z końcem wakacji na mapie Książenic pojawiły się nowe miejsca, które warto odwiedzić. Jakie? Zobaczcie sami!

Książenice – tu mieszkam, tu odpoczywam, tu... trenuję!

Jeszcze więcej sportu

Do sportowej oferty dołączyła ostatnio "Strefa Footballu” która powstała obok Strefy Ruchu Książenice i proponuje trzy boiska pod balonem, szatnie, natryski oraz WC. Już teraz można zapisać dzieci w wieku 3-14 lat do Legia Soccer School Książenice, która organizuje treningi właśnie w Strefie Footballu. Dla dorosłych w Strefie Footballu startuje właśnie Liga Piątek Książenice.

Nie przepadasz za piłką? Strefa Ruchu zaprasza do Amatorskiej Ligi Badmintona, a jeśli chcesz spróbować squasha to właśnie ruszyły wtorkowe zajęcia Kobieta Rakieta. (szczegóły na www.strefaruchuksiazenice.pl).


Japonia na wyciągnięcie ręki

Po aktywności fizycznej czas na odpoczynek i pyszne jedzenie... Gdzie? W nowej restauracji Strefa Sushi. To wyjątkowe miejsce dla wielbicieli kuchni japońskiej, klimatyczne i z bogatym menu. Znajdziecie tutaj ulubione zestawy sushi, makarony, zupy (w tym przepyszne rameny), dania główne, desery, a nawet rzemieślnicze piwo produkowane w lokalnym browarze. Restauracja jest czynna codziennie od godziny 12:00 do 22:00, a znajduje się w budynku klubu sportowego Strefa Ruchu Książenice przy ul. Młodości. Istnieje również możliwość zamawiania na wynos i z dowozem na terenie Książenic, a także do miejscowości takich jak: Grodzisk Mazowiecki, Otrębusy, Nadarzyn, Żabia Wola, Rusiec, Brwinów, Kuklówka i wielu innych miejsc! (www.strefasushi.pl).


Nowy etap mieszkań

To wszystko możesz mieć jeszcze bliżej kupując nowoczesny apartament na Osiedlu Książenice! Rozpoczęła się sprzedaż III etapu domów wielorodzinnych przy ul. Przyjaciół. To budynek, w którym znajduje się 11 dwupokojowych mieszkań, o pow. 39-43 m2. Proste w aranżacji, z możliwością kuchni dzielonej lub otwartej. Ponadto, każde mieszkanie posiada balkon oraz naziemne miejsce postojowe w cenie. Planowany termin zakończenia prac budowlanych to czerwiec 2020 roku. Nie zwlekaj i zarezerwuj jedno z nich dla siebie już dziś – dopóki jest duży wybór! Więcej informacji znajdziesz na www.osiedleksiazenice.pl lub pod numerem telefonu 668 815 170.

W Książenicach stawiamy na rozwój!


Niniejsza strona (rozumiana jako całość) nosi charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

© 2024 MTG Agri-Rol Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

tel. 22 734 32 86 | kom. 668 815 170

Strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) do celów statystycznych.