Książenice - miejsce dla biznesu!

biznes

Planujesz własny biznes? Postaw na wyjątkowe i dynamicznie rozwijające się miejsce - Książenice. Ta prężnie rozwijająca się miejscowość ma świetną lokalizację - zaledwie 2 km od Milanówka i 4 km od Grodziska Mazowieckiego.

Książenice - miejsce dla biznesu!

Stały rozwój

Książenice to prężnie rozwijająca się miejscowość o dynamicznie rosnącej liczbie mieszkańców i szybko rosnącej liczbie lokalnych sklepów i usług. Jej potencjał dostrzegły takie firmy jak: Biedronka, Żabka oraz Orlen, które zlokalizowały tu swoje punkty (oprócz tych przedsiębiorstw, w Książenicach powstaje ogromny ośrodek szkoleniowy Legia Training Center). Oprócz lokalnej społeczności, z tutejszych usług korzystają mieszkańcy z pobliskich miejscowości - tych bliższych (Marynin, Kady, Urszulin, Siestrzeń, Radonie), i dalszych tj.: Nadarzyn, Mszczonów, Żabia Wola, a nawet z Warszawy. Odwożą dzieci do Szkoły Podstawowej im. Fryderyka Chopina (790 uczniów), przedszkola Wielki Mały Świat (60 dzieci), na zajęcia dodatkowe, trenują w Strefie Ruchu Książenice i Strefie Footballu (ponad 200 osób każdego dnia). Przy okazji korzystają z lokalnych sklepów i usług.


Idealne miejsce na Twój biznes

Chcesz wykorzystać potencjał Książenic i założyć własny biznes? Śpiesz się! W naszej ofercie zostało 5 ostatnich lokali usługowych. Każdy posiada dużą witrynę, a wokół znajdują się miejsca parkingowe. Budynek jest w świetnej lokalizacji - na przeciwko Szkoły Podstawowej im. Fryderyka Chopina, obok Strefy Ruchu Książenice i Strefy Footballu. Odwiedź biuro sprzedaży (al. Marylskiego 96, Książenice), kup lokal i rozwijaj własny biznes!


Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu

Miejsce, które stale się rozwija możesz mieć jeszcze bliżej kupując nowoczesne mieszkanie na Osiedlu Książenice! W sprzedaży ostatnie apartamenty III etapu domów wielorodzinnych przy ul. Przyjaciół. Kameralne budynki z 2 - pokojowymi mieszkaniami. Proste w aranżacji, z możliwością kuchni dzielonej lub otwartej. Każde mieszkanie posiada balkon oraz naziemne miejsce postojowe w cenie. Liczba zainteresowanych inwestycją jest duża. Dlatego wkrótce na www.osiedleksiazenice.pl pojawią się informacje o budowie kolejnego etapu. Nie zwlekaj! Dowiedz się więcej: napisz agrirol@agrirol.pl lub zadzwoń 668 815 170.


Postaw na rozwój i miejsce z przyszłością... Wybierz Książenice!Niniejsza strona (rozumiana jako całość) nosi charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

© 2024 MTG Agri-Rol Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

tel. 22 734 32 86 | kom. 668 815 170

Strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) do celów statystycznych.